Marvia logo

Marvia Company Blog.

We are friendly folks. Get to know us, our thoughts and our products.

Jons Thursday 10 Jan 2008 | Terug
How we do business 2.0!

Het jaar 2007 was een succesvol jaar voor de internet wereld. Oude tijden herleven en het gevoel van de ‘bubble’ buzz is definitief terug!

Ideeen van voor de ‘internet bubble’ van 2002 worden omgezet in nieuwe succesvolle concepten. Alle container begrippen als ‘paperless office’ & ’software as a service’ vinden nu hun weg naar levensvatbare oplossingen. Het lijkt erop dat ‘wij’ er nu wel klaar voor zijn en het durfkapitaal nu wel juist besteed word. Al deze innovatieve oplossingen zorgen te samen, voor het ontstaan van vele nieuwe mogelijkheden en zodoende voor een nieuwe manier van zaken doen. Personen ontwikkelen door het gebruik van alle web 2.0 toepassingen een duidelijke online persoonlijk. Deze uitingen op blogs, wiki’s, communities en virtuele werelden krijgen vorm in een ‘Virtual Me’. Vroeger was er alleen een avatar op een forum om je te uiten, tegenwoordig is er een heel scala aan web toepassingen die jouw persoonlijkheid online bepalen.

Deze ontwikkeling is bij bedrijven ook duidelijk zichtbaar, de ontwikkeling naar een ‘Virtual Company’. Het imago van een bedrijf wordt online, al lang niet meer alleen bepaald door hun eigen website en reclame uitingen. Bedrijven moeten hun branding multimediaal maar ook multidisciplinair per medium inzetten. Media als internet en televisie groeien steeds meer naar elkaar toe, maar worden ook steeds interactiever. Zo kan een bedrijf niet alleen reclame maken via portals als Twitter of LinkedIn, maar kunnen zij deze ook actief gebruiken ter ondersteuning van hun bedrijfsactiviteiten. Personen die actief zijn op dit soort portals zijn nu nog veel specialisten en ‘early adopters’, maar het gebruik word steeds breder gedragen. Mensen en bedrijven leren steeds beter hier effectief mee om te gaan. Internet marketing is sterk multidisciplinair en kent vele facetten voor het bereiken van succes..

De technieken en diensten worden steeds geavanceerder en toegankelijker voor een breed publiek. Een ‘Virtual Company’ kenmerkt zich door een hoge mate van flexibliteit en mobiliteit. Doordat veel bedrijfsprocessen zich online afspelen is de bedrijfsvoering erg mobiel en dus niet plaats gebonden. Voor vrijwel alle bedrijfsprocessen bestaat een goede online oplossing. Het gebruik van online tools kent vele voordelen en de initiĆ«le nadelen worden steeds kleiner. Over het algemeen worden alle online tools gekenmerkt door lage opstart kosten en weinig onderhoud. Het begrip ’software as a service’ is hier dan ook sterk van toepassing. Doordat de dienst als een service wordt aangeboden, kan het de dienst planmatig of als abonnement worden afgenomen.

“Voor al onze bedrijfsprocessen hebben en we een online oplossing. Onze methodiek zorgt ervoor dat wij lage kosten, hoge mobiliteit en efficient kunnen samen werken met onze klanten.”

Een aantal van de online applicaties die wij gebruiken:

Wij werken volgens een innovatieve methodiek, bekend als ‘Getting Things Done’ of GTD. Het managen en beheren van alle dagelijkse taken staat hierin centraal. Met name personen die werkzaam zijn in de service industrie zijn erg enthousiast over deze methodiek. De methodiek van ‘Getting Things Done’ is zo populair dat het echt een eigen leven is gaan lijden. Er ontstaan vele inititatieven gericht op deze oplossing; weblogs, offline, online applicaties en producten.

  RSS feed
Prefer updates via email? Sign up below and we'll send you all the good bits each month.


Contact Us - Call +31(0)36 711 3434 or send an email hq@getmarvia.com
© 2008, Marvia BV. All Rights Reserved. De Binderij 65 D, 1321 EC Almere